Strona Główna Strzelecka Grupa Siekierki - S.G.S
Polowanie zostawiamy myśliwym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Będzie ktoś jutro na Siekierkach?
Autor Wiadomość
Conrad 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-08-08, 12:43   

Cytat:
Oj tam oj tam :-) Conrad już zapomniałeś jak to kiedyś fajnie spędzało się czas na Siekierkach strzelając to kapsli, korków, zapałek czy czego tam popadnie (no może oprócz szkła).

No ja nie zapomniałem, robię to cały czas ;-) Tylko kiedyś było nas dużo więcej na Siekierkach i goniło się butelkowych strzelców. Zbierała się też od czasu do czasu ekipa która sprzątała teren łącznie z koszeniem zielska, a teraz? Ja już w tym roku osobiście wywiozłem 3 wory syfu, a jest go już na następne dwa lub trzy i brak chętnych do wywózki. Szkła narozbijane tyle że strach w zwykłych butach chodzić. Ogniska na betonie palą, zostawiają niedojedzone gnijące resztki żarcia jeden syf, ostatnio tak się narąbali, że już pełne złocistego napoju puszki pozostawiali porozwalane po całej okolicy.
I ja nic do tego nie mam. Przecież niech sobie każdy strzela z czego chce i do czego chce (z wyłączeniem szkła) tylko jak kończy strzelanie / grilla / ognisko to niech po sobie trochę ogarnie teren, a wszystkim będzie przyjemniej. ;-)

rombi 

Wysłany: 2017-11-04, 23:00   

Kupę czasu mnie tu nie było, zerknàłem i załamełem się. Ostatni wpis z 2016 roku??!! Umarło SGS??!! O co kaman chłopaki?? Miałem zamiar jutro podjechać na naszą pięćdziesiątkę ale z tego co czytam to chyba nie ma sensu. Szkoda, szkoda. Kiedyś tworzyliśmy fajną ekipę i kiedy by siè nie przyjechało bez zapowiedzi to moźna było zawsze spotkać sympatyczne mordki chłopców z SGS. Smutno i żal...🙁😒😣

Crash 
Artur

Wysłany: 2017-11-05, 19:37   

rombi napisał/a:
Kupę czasu mnie tu nie było, zerknàłem i załamełem się. Ostatni wpis z 2016 roku??!! Umarło SGS??!! O co kaman chłopaki?? Miałem zamiar jutro podjechać na naszą pięćdziesiątkę ale z tego co czytam to chyba nie ma sensu. Szkoda, szkoda. Kiedyś tworzyliśmy fajną ekipę i kiedy by siè nie przyjechało bez zapowiedzi to moźna było zawsze spotkać sympatyczne mordki chłopców z SGS. Smutno i żal...🙁😒😣

Cześć!
Bo widzisz teraz to taki snobizm że każdy tylko TRENOWAĆ na zawody przyjeżdża. Aż strach się pojawić postrzelać do korków i puszek bo patrzą na ciebie jak na ufoludka.
Po za tym z tego co widzę to chyba te magiczne treningi to głównie w Zalesiu się odbywają.

Odpowiedz do tematu