Strona Główna Strzelecka Grupa Siekierki - S.G.S
Polowanie zostawiamy myśliwym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Właściciel strzelnicy na Siekierkach
Autor Wiadomość
Maciej 

Wysłany: 2016-11-23, 17:20   Właściciel strzelnicy na Siekierkach

Spotkałem dzisiaj "właściciela" strzelnicy na Siekierkach. Ostatnia krótka strzelnica z lewej, od strony wiaduktu. Rzeczywiście było jakoś czyściej, niż ostatnio. Strzelałem sobie do celów rekreacyjnych, aż tu nagle z tyłu jakiś facet stanowczym głosem pyta: "jak długo będzie pan tu męczył te puszki?" Zirytowało mnie właściwie samo pytanie i pouczenia o potrzebie zostawienia porządku. Facet wyglądał jak wielu z nas, więc pomyślałem tylko, że to jakiś mądrala w typie ormowca, gotów pouczać napotkanych ludzi. Był grzeczny, choć arogancki, więc i ja nie wdawałem się w dyskusję. Podczas krótkiej rozmowy pochwalił się, że był policjantem, strzela tu od dawna i wraz z kolegą uporządkował tę strzelnicę, ma tu kocyk, wykopał sobie dziurę w kulochwycie i w ogóle przeszkadzają mu tu tacy snajperzy jak ja. Strzela tu z łuku i niszczą mu się ponoć strzały od ołowiu w kulochwycie. Wkurzyłem się dopiero jak odjechał - o ten wykop w kulochwycie i o uzurpowanie sobie prawa do strzelnicy. I o to, że podjechał samochodem, podczas gdy ja musiałem omijać rozjeżdżone błoto idąc od parkingu. Strzelam tu od 2003 roku, sprzątałem nieraz, kosiłem trawę i niczego nie niszczyłem. A teraz przychodzi taki pajac w typie raczej plebejskim, niszczy strzelnicę i mnie poucza. Zbyt grzeczny się robię z wiekiem. :roll:

Crash 
Artur

Wysłany: 2016-11-23, 22:12   

Trzeba było gonić dziada i poinformować że to on nam popsuł kulochwyt, a jak chce sobie z łuku postrzelać to za wałem jest do tego miejscówka i że taka jest nie pisana umowa więc sobie w drogę nie wchodzimy. Jak dalej by drążył temat to było go zaprosić na weekendową debatę tak żeby spróbował przekonać większość co on ma zamiar tam robić :mrgreen:
Świat schodzi na psy, a ludzie są co raz bardziej bezczelnie i myślą że im wszystko wolno. Mówiłeś że to stary pies więc wyszczekany, a z takimi to tylko stanowczo trzeba.

CHUDY150 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-11-24, 01:17   

Ostatni raz na tej "ośce", to Pegaza widziałem. :mrgreen: Ale żeby się aż tak postarzał i był taki zgryźliwy. :-P

Crash 
Artur

Wysłany: 2016-11-24, 07:26   Re: Właściciel strzelnicy na Siekierkach

Maciej napisał/a:
Ostatnia krótka strzelnica z lewej, od strony wiaduktu. :roll:

Ups.. umknęło mi to jakoś i byłem przekonany że chodzi o naszą 50-tke. Na innych co sobie kopią to mnie to nie obchodzi :mrgreen:

Odpowiedz do tematu