Strona Główna Strzelecka Grupa Siekierki - S.G.S
Polowanie zostawiamy myśliwym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
KGP chce nowelizować UoBiA
Autor Wiadomość
Piotrek69 
Piotrek

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-09-29, 19:45   KGP chce nowelizować UoBiA

http://bron.iweb.pl/viewt...der=asc&start=0

A ja głupi uwierzyłem tak około 1989 roku. że będę żył w państwie w którym obywatel będzie podmiotem a nie przedmiotem. Przedmiotem płacącym coraz większe podatki, nie mającym prawa właściwie do niczego (sensownej opieki zdrowotnej, godnej emerytury itp). I biorącym co 4 lata udział w farsie zwanej wyborami- na kogo byś nie zagłosował wciąż te same gęby w TV.

Paweł 
koniucorso

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-09-29, 21:39   

Piotrek, tyle lat żyjesz na tym padole i dalej się dziwisz... Swoją drogą to jakby to wprowadzili, to masakra, nawet myśliwy by nie mógł przystrzelać sztucera na strzelnicy, hahaha. Może w końcu i Oni tyłek ruszą i zaczną naprawiać rzeczywistość, a nie tylko w swojej samotni kontemplują :-)

Pegaz
Moderator palny

Wysłany: 2013-10-06, 21:13   

Czołem Panowie :!:
Niewątpliwie projekt się szykuje, jednak od projektu do prób jego wdrożenia, droga jest daleka.
Na razie proponuję mało publicznie pisać na ten temat, a dużo czytać, rozmawiać w gronie zainteresowanych prywatnie, uświadamiać ludzi, uzbroić się w cierpliwość i jak najmniej "bić pianę" na forach dyskusyjnych.
Ten projekt nie może przejść w takiej postaci w jakiej jest.
Wierzcie mi, że bardzo uderza w obecnie obowiązującą UOBiA i zmierza do udupienia strzelectwa w Polsce. Taka jest smutna prawda.
Jedynie od skonsolidowania się nas wszystkich i czujności w temacie, zależy czy damy sobie zabrać to co zostało wypracowane, czy będziemy walczyć o normalność.
W tej chwili dotyka to bardziej strzelców, gdzie "coś dymi z lufy", ale za chwilę, albo i jednocześnie, może dotyczyć też i wiatrówek.
Proponuję trzymać rękę na pulsie, bo teraz tak jak nigdy wcześniej, jest właśnie potrzebna współpraca wśród strzelców i wymiana informacji
Cóż poczekamy zobaczymy...
Pozdrawiam Kolegów :-)
Ave 8-)

Toost 
cichociemny

Wysłany: 2013-10-21, 09:36   

Pegaz, uświadom kolegów myśliwych, że będą musieli robić badania tak jak na osobistą, a to dla wielu będzie koniec z przygodą.

Pegaz
Moderator palny

Wysłany: 2013-10-22, 23:11   

Tomku - Myślę, że pewne struktury są na tyle "zabetonowane", że się nie dadzą ruszyć. Nic tak nie boli wierchuszkę PZŁ, jak dobieranie im się w jakikolwiek sposób do d..py.
Beton, obudzony ze snu, jak mu ktoś pomacha złośliwie "patykiem z kupą", obudzi się z wolna, zawarczy tam gdzie trzeba - vide .223, i pozamiata, ale w tym tylko temacie.
Podejrzewam niestety, że będzie podobnie jak z krótką dla myśliwych...
Betonu to po prostu nie interesowało...
Być może zainteresuję ich temat używania broni na strzelnicy (?)
Cóż, Kolegów po "leśnej lufie" uświadamiam, tych drugich nie muszę, bo są na pierwszej linii frontu ;-)
Tak jak pisałem wcześniej - od projektu do realizacji, droga daleka.
Ważne jest to, że ludzie mają rękę na pulsie.
Pozdrawiam :-)
8-)

Odpowiedz do tematu