Strzelecka Grupa Siekierki - S.G.S
Polowanie zostawiamy myśliwym

FAC - Gunpower SSS Hi-flo 5,5 mm

mlody.mw - 2010-04-21, 01:16
Temat postu: Gunpower SSS Hi-flo 5,5 mm
Panowie coś takiego mi wyskoczyło na beżowym

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=65374

Cena (chyba raczej) mocno atrakcyjna, więc jeśli uda mi się zgromadzić fundusze, bym brał.
Pytanie brzmi czy któryś z kolegów zorientowany w temacie byłby gotów poświęcić czas w sobotę na wycieczkę do Gdańska (samochodem, ja prowadze) coby ewentualnie sprzęt obejrzeć i dopomóc w decyzji.
I jeszcze pytanie na wsiaki sluczaj (a bo to różni OD tu wpadają), czy rejestracja to formalność czy są problemy?)

Roninn - 2010-04-21, 07:26

Comendante opisywał co i jak z rejestrację , to formalność jak masz wszystkie kwity :mrgreen: , mogę z tobą pojechać na oględziny, temat do ustalenia na PW, jak dla mnie cena super za to wszystko, masz możliwość to bierz bez zastanawiania.
blind - 2010-04-21, 07:39

Jak sam napisałeś jest to rejestracja a nie uzyskanie pozwolenia tak więc formalność (jeśli nie miałeś problemów z prawem) masz na to od zakupu chyba 7 dni i weź pod uwagę że to też kosztuje parę stówek. ;-)
Ale OKAZJA jest niezła i wykazałeś się refleksem - gratki
Życzę uzbierania środków.

Roninn - 2010-04-21, 07:43

5 Dni od zakupu , całkowity koszt rejestracji wraz z badaniami itp to coś koło 5 stówek
blind - 2010-04-22, 19:36

No i jak tam, nabyłeś?
commandante - 2010-04-22, 20:20

blind napisał/a:
No i jak tam, nabyłeś?
Ja kibicuję młodemu.mw - żeby sie udało :!:
Gibek - 2010-04-22, 20:25

commandante napisał/a:
blind napisał/a:
No i jak tam, nabyłeś?
Ja kibicuję młodemu.mw - żeby sie udało :!:

I ja

mlody.mw - 2010-04-23, 14:38

Odpowiedź poznamy wieczorem lub jutro ale dzięki
Raddemenes - 2012-09-21, 09:26

blind napisał/a:
Jak sam napisałeś jest to rejestracja a nie uzyskanie pozwolenia tak więc formalność (jeśli nie miałeś problemów z prawem) masz na to od zakupu chyba 7 dni i weź pod uwagę że to też kosztuje parę stówek. ;-)

A pisałem kiedyś o tym i kosztach w wątku założonym przez Commerade
http://forum.strzelanie.c...ighlight=#27849